គោលនយោបាយយុទ្ធសាស្ត្ររបស់ក្រុមហ៊ុនគឺ "សំណាញ់បី កសិកម្មបី ទឹកបី និងមុងបី មានដៃពីរធ្វើការជាមួយគ្នា"។Sannong និង Sanshui សំដៅលើ "ការសន្សំសំចៃទឹកកសិកម្ម" "ទឹកស្អុយជនបទ" និង "ទឹកសម្រាប់កសិករ" ហើយសំណាញ់ទាំងបីសំដៅលើ "បណ្តាញទឹក" "បណ្តាញព័ត៌មាន" និង "បណ្តាញសេវាកម្ម" ។Dayu អនុវត្តដោយមនសិការ និងអនុវត្តគំនិតគ្រប់គ្រងទឹករបស់អគ្គលេខាធិការនៃ "អាទិភាពនៃការសន្សំទឹក តុល្យភាពលំហ ការគ្រប់គ្រងជាប្រព័ន្ធ និងដៃទាំងពីរ"។"ការសន្សំទឹក" នៃការសន្សំទឹករបស់ Dayu មិនមែនជាការសន្សំទឹកក្នុងស្រែទេ ប៉ុន្តែជាការសន្សំធនធានទឹក។វាជាការសន្សំសំចៃទឹកនៃ "អាទិភាពសន្សំសំចៃទឹក" ។បម្រើការងារអភិរក្សទឹកជនបទក្នុងយុគសម័យថ្មី។
គោលដៅយុទ្ធសាស្ត្រសន្សំសំចៃទឹក "ប្រាំឆ្នាំទីប្រាំមួយ" របស់ Dayu គឺលើសពី 10 ពាន់លានយន់ក្នុងការបញ្ជាទិញ 10 ពាន់លានយន់ក្នុងប្រាក់ចំណូលប្រតិបត្តិការប្រចាំឆ្នាំ 10 ពាន់លានយន់ក្នុងការទូទាត់ប្រចាំឆ្នាំ និងតម្លៃទីផ្សារជាង 10 ពាន់លានយន់។
ក្រុមហ៊ុនបានបើកយន្តការលើកទឹកចិត្តដៃគូអាជីវកម្ម-សមធម៌សម្រាប់ការគ្រប់គ្រង និងឆ្អឹងខ្នងស្នូល ដើម្បីសម្រេចបាននូវការបង្កើត និងការចែករំលែក និងបង្កើតសហគមន៍នៃជោគវាសនា អាជីព និងផលប្រយោជន៍ជាមួយក្រុមហ៊ុន។ទិញការធានារ៉ាប់រងផ្នែកវេជ្ជសាស្រ្តពាណិជ្ជកម្មកម្រិតខ្ពស់ ការធានារ៉ាប់រងផ្នែកវេជ្ជសាស្ត្រពាណិជ្ជកម្មបន្ថែម ការធានារ៉ាប់រងលើការថែទាំជាដើមសម្រាប់បុគ្គលិក ដូច្នេះបុគ្គលិកធ្វើការយ៉ាងលំបាក និងមានផាសុកភាព។